Nalezený milenec

29. července 2011 v 11:13 | Petik |  Moje hodnocení

Nalezený milenec

J. R. Ward

Originální název: Lover Revealed
Nakladatel: Baronet
Počet stran: 520
Vydání v originále: 2007
Vydání u nás: 2011


Česká anotace:
Butch O'Neal je povahou bojovník. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírské aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva.
Při záchraně jednoho upíra se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrstvo ho ovšem šťastnou náhodou nalezne a jediným způsob, jak jej přivést zpátky k životu, se zdá být Marissina láska, ale ani tak není jisté, zda ho dokáže zachránit.


Butch odchází v noci z Baru a uvidí, jak bezduší běží za civilistou. Snaží se mu pomoct a začne se s bezduchými prát, ale k jeho smůle ho zbijí oni a pak ho unesou. V jejich doupěti ho mučí, protože na to že je člověk ví o upírech a bezduchých a navíc používá stejné náboje jako Bratrstvo. Ale z Butche nic nedostanou. Proto do něho Omega uloží kousek sebe a odloží ho do lesa, jelikož od loajálního Bratrstva čekají, že ho i nakaženého vezmou mezi sebe. Tam ho najde jeho upíří spolubydlící Vishous a část těla z Omegy z něho vyřízne, ale infekce i tak zasáhla Butchovo tělo. O svůj život bojuje na Haversově klinice, kde je kvůli neznáme infekci v karanténě. Marissa se dozví o jeho zranění a jde za ním, ale nevezme si ochranný oblek a proto musí v karanténě zůstat s Butchem....

Nalezený milenec je jako i předešlé knihy této série napsaný hodně čtivě, nabitý erotickými scénami, romantikou i akcí. U všech knížek se mi líbí, že jsou napsány z pohledu Bratrstva i z pohledu bezduchých (i když uznávám, když se mi chce spát knížka je hodně zajímavá u Bratrstva a hodí mi tam kousek z pohledu bezduchých, tak se mi to nelíbí:D) a že je napsaná jak z pohledu mužské hlavní postavy tak i z pohledu hlavní ženské postavy. Taky oceňuju, že na začátku knihy je slovníček pojmů, ten by měl být u více knih, kde jsou cizí názvy. Protože kolikrát v ději není vysvětlení a já pak nevím, o co se jedná a pak mě knížka tolik nebaví. A za to může jen to, že v knize není vysvětlení pojmů. A to mi přijde jako blbost, když mě kniha kvůli takovéto kravině čtenáře pořádně nezaujme.


Hodnocení: 4/5Anotace pochází z obalu knihy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama