J. R. Ward (Jessica Bird)

5. srpna 2011 v 10:31 | Petik |  Autoři

J. R. Ward (Jessica Bird)


Jessica Bird, která píše pod pseudonymem J. R. Ward je oblíbenou autorkou erotických paranormálních romancí, které se umisťují mezi bestsellery v New York Times a USA Today.
Narodila se v roce 1969 v Massachusetts. Psaní bylo jejím koníčkem již v dětství, nejprve si zapisovala svoje myšlenky do deníčku, později psala krátké příběhy. A ještě před nástupem na univerzitu publikovala svoji první knihu.
Jessica vystudovala historii a historii umění se zaměřením na středověk na Smith College. Poté studovala práva na Albany Law School. Po škole pracovala jako administrativní pracovnice ve zdravotnictví v Bostonu.
V roce 2001 se vdala za Johna Nevillea Blakemorea, který ji podpořil v publikaci jejích rukopisů. V roce 2002 si Jessica našla agenta a její první romance ze současnosti Leaping Hearts byla vydána. Svoje romány vydává pod jménem Jessica Bird, teprve až začne psát paranormální romance začne knihy vydávat pod pseudonymem J. R. Ward.
Za novelu From the First obdržela cenu RITA kategorii nejlepší krátká romance ze současnosti a za román Probuzený milenec (Lover Awakened) obdržela cenu Romantic Times .


U nás vyšly a vycházejí její romány z řady Bratrstvo černé dýky:

Milenec z temnot (Wrath a Beth)
Milenec z věčnosti (Rhage a Mary)
Probuzený milenec (Zsadist a Bella)
Nalezený milenec (Butch a Marissa)
Nespoutaný milenec (Vishous a Jane)
Vyvolený milenec (Phury a Cormia)
Pomstěný milenec (Rehvenge a Ehlena) - srpen 2011
Milenec jen můj (John Matthew a Xhex) - říjen 2011
Milenka pout zbavená (Manuel Manello a Payne - dvojče Vishouse) - listopad 2011

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pam Pam | Web | 18. září 2011 v 21:29 | Reagovat

ahoj,jsem Pam z blogu o¨poezii a kultuře a vlastně i jinými věci co nás obklopují. :) Co bys říkala na to kdybychom svoje blogy nějako propojili nebo alespon si hodili na blog odkazy?
Napiš do komentů
Pam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama