Slepá vášeň

29. srpna 2011 v 12:11 | Petik |  Moje hodnocení

Slepá vášeň

Meg Cabot

Originální název: She Went All be Way
Nakladatel: BB/art
Počet stran: 286
Vydání v originále: 2002
Vydání u nás: 2011


Česká anotace:
Scénárisktka Lou Calabresseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu, ale pro Lou jen nafoukaný sukničkář. Zrovna nedávno ho odkopla hrdinka posledního filmového hitu, která se vzápětí provdala za Louina dlouholetého přítele. Lou má pocit, že nic horšího ji už nemůže potkat.
Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů. V té nejhorší možné chvíli, kdy by měli myslet na záchranu, si pak Jack začne lámat hlavu, proč si nikdy nevšiml, jak je ta jedovatá scénáristka sexy.
A ona v něm pomalu přestává vidět jen náfuku a sukničkám.


Louin expřítel se oženil s bývalou přítelkyní Jacka Townsenda. Lou s Jackem se nemají zrovna moc v lásce, Lou je scénáristka, která pro Jacka vymýšlí ve filmech nepříjemné situace a Jack upravuje Louiny dialogy. I přes jejich vzájemnou averzi se spolu ocitnou v jedné helikoptéře, kde se Jacka pokusí zabít pilot. Nepodaří se mu to, ale vrtulník se s nimi zřítí v aljašské divočině.
Oba šťastnou náhodou přežijí bez zranění a chtějí u helikoptéry počkat na záchranáře. Někdo se objeví dřív, než by čekali, ale místo pomoci je chce zabít…


Slepá vášeň má všechno, co by měl správný román mít. Je to vtipné, akční a sexy. Meg Cabot opět nezklamala.


Hodnocení: 4/5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama