Posuď knihu podle obalu (1)

26. srpna 2012 v 10:27 | Petik |  Posuď knihu podle obalu
Posuď knihu podle obalu je nedělní meme, které pořádá Syki.
Cílem je, jak už z názvu vyplývá posoudit obal knihy. Více informací je na Knižním doupěti.
Název: Tak padne náš svět
Autor: Megan Crewe
Nakladatelství: Egmont

Anotace:
Začíná to jako svědění, kterého se nemůžete zbavit. Pak přijde horečka a šimrání v krku. Pár dní nato budete vykládat svá tajemství na potkání neznámým lidem, jako by to byli vaši staří přátelé. Za další tři dny vás postihnou paranoidní halucinace.
A pak budete mrtví.
Šestnáctiletá Kaelyn žije na ostrově nedaleko pobřeží. Když její nejlepší kamarád odjíždí studovat na pevninu, vůbec ji nenapadne, že ho možná už nikdy neuvidí. Ale pak její malou ostrovní komunitu postihne podivná virová epidemie. Počet mrtvých narůstá a vláda dá ostrov do karantény: nikdo nesmí z ostrova odjet, ani se na něj vrátit.

Musím říct, že tato obálka se mi fakt moc líbí. Je to jednoduché a přesto to má nápad. Dobře by vypadalo, i kdyby ty písmena byly jen černé, ale to jak je do nich začleněn obrázek je fakt super nápad. Výrazná barva obálky taky neublíži, ale právě naopak. Je to dobrý marketingový trik, protože v knihkupectví určitě nezůstane bez povšimnutí.
Musím říct, že naše česká obálka se mi líbí dokonce víc než obálka originálu. Jsou sice prakticky stejné, ale na tom nápisu v češtině to podle mě prostě vypadá líp. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama