Posuď knihu podle obalu (10)

18. listopadu 2012 v 15:26 | Petik |  Posuď knihu podle obalu
Posuď knihu podle obalu je nedělní meme, které pořádá Syki.
Cílem je, jak už z názvu vyplývá posoudit obal knihy. Více informací je na Knižním doupěti.


Název: Polibek pro Annu
Autor: Stephanie Perkins
Nakladatelství: CooBoo
Anotace: Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie - přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí amerického života a začít úplně nanovo. V romantické Paříži, ve městě, které nikdy nespí, se vrhá do nových vztahů i zkušeností a odhaluje v sobě skryté vlastnosti. A také je tu jeden spolužák, Étienne St. Clair, který se liší od všech chlapců, které kdy Anna potkala…

Polibek pro Annu má velice příjemnou obálku. Je vkusná a přesto zajímavá. Už od pohledu nám slibuje Paříž, a to co k městu lásky patří, nějakou lovestory.
Líbí se mi nápad s lavičkou co stojí před Eiffelovkou a na jednotlivých prknech je napsaný náev knihy. Moc hezky vypadá i font písma.
Co tady bohužel nejde vidět, ale já to vidím ve své knihovničce je hřbet knihy. V knihovně mezi knížkami vypadá skvěle a vyniká od ostatních knih.

Nakladatelství pro Polibek pro Annu zvolilo originální obálku a udělalo dobře. Liší se opravdu jen v několika drobnostech. A sami si můžete říct, která verze se vám líbí víc. Mě se líbí víc originální a to jen díky tomu, že na ní není logo nakladatelství.
I když si myslím, že logo dali asi na to nejvhodnější místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama