Sleduji a doporučuji

Dance Academy

31. srpna 2012 v 19:32 | Petik

Dance AcademyŽánr: Drama
Stanice: ABC 1
Hrají: Xenia Goodwin, Alicia Banit, Tom Green, Jordan Rodrigues,Tim Pocock, Dena Kaplan, Tara Morice
Počet epizod: 2. série (52 epizod)

Dance Academy je jak už z názvu vyplívá o studentech taneční akademie v Sydney. Seriál začíná u samého začátku studia - a to konkurzem.
Jak plyne děj, tak můžeme vydět, jaký je život budoucích tanečníků a to jak z hlediska tance tak i jejich osobních životů. K ději bych toho ani víc neříkala, však uvidíte sami, pokud to zkusíte.

Tentokrát přináším seriál z trochu jiného soudku a to hlavně kvůli zemi původu. Není to americký seriál, ale australský, takže tu máme možnost porovnat přízvuky a řeknu vám rozdíl tam je opravdu velký.
Další odlišnost je i u délky jednotlivých epizod. Nemají okolo 40 minut, ale jenom okolo 20 minut. Je to taková oddechovna na "půl hoďky".
Já osobně mám Dance Academy ráda, už proto, že je to opravdu něco trochu jiného ve velkém množství seriálů. Jak zemí původu, tak prostředím.Make It Or Break It

25. srpna 2012 v 13:22 | Petik

Make It or Break It


Žánr: Drama/Sportovní
Stanice: ABC Family
Hrají: Chelsea Hobbs, Cassie Scerbo, Josie Loren, Ayla Kell, Neil Jackson,
Počet epizod: 3. série (48 epizod)
Stav: seriál dokončen


Make It Or Break It je o čtyřech mladých gymnastkách, jejichž snem je vyhrát olympiádu v Londýně 2012.
Seriál vypráví o jejich životech v tělocvičně i mimo ni. O tom kolik úsilí jim bere jejich sen a o všech, kdo jsou na cestě za jejich sny s nimi.
Mě se Make It Or Break It opravdu hodně líbil. Je to seriál s trošku jiného soudku a vůbec mu to neuškodilo. Zavádí nás do světa vrcholového sportu a k věcem co s nimi souvisí.
Líbilo se mi jak každá s hlavních postav byla úplně jiná a jak v průběhu seriálu holky dospívají. Další věc, která je opravdu super je, že to není jen o výhrách, ale i prohrách. Nikdy nevíte kdo vyhraje nebo jestli se někdo zraní. Abych to shrunula. Pro mě je Make It Or Break It jeden z nejoblíbenějších seriálů a určitě se na něho někdy podívám znovu.
Jane by Design

22. srpna 2012 v 16:56 | Petik

Jane by Design

Žánr: Komedie/Drama
Stanice: ABC Family
Hrají: Erica Dasher, Nick Roux, Rowly Dennis, India de Beaufort, Andie MacDowell, Matthew Atkinson
Počet epizod: 18 epizod (seriál zrušen)


Jane bydlí jen se svým bratrem a studuje na střední škole. Jelikož její bratr Ben je zrovna bez práce rozhodne se pomoct rodinnému rozpočtu. A jelikož miluje módu bude se ucházet o místo praktikantky v jedné módní společnosti. Ale na pracovním pohovoru si ji spletou se zájemkyní o místo asistentky a ona to místo dostane. Tím začne její tajný dvojí život jeden ve škole a druhý v práci.
Já osobně jsem Jane by Design měla fakt ráda a mrzí mě, že ABC family už nebude natáčet další díly. Byl to takový příjemný oddechový seriál, u kterého jsem se opravdu nasmála. I když už skončil, tak vám, kdo se zrovna nemáte na co koukat, doporučuju toto. Sice to nemá žádnou hlubokou myšlenku a pro intelektuály to opravdu není. Ale pro zábavu mi to přijde ideální. A navíc pro vás co máte rádi módu, je tam na co se koukat, během seriálu uvidíte spousty krásného oblečení.

The Nine Lives of Chloe King

5. srpna 2011 v 9:35 | Petik

The Nine Lives of Chloe King

Žánr:Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi
Stanice: ABC Family
Režie: Wendey Stanzler
Hrají: Skyler Samuels, Benjamin Stone, Alyssa Diaz, Grace Phipps, Ki Hong Lee, Grey Damon , Amy Pietz


S Chloe se od jejích šestnáctých narozenin začínají dít divné věci, umí skvěle držet rovnováhu, míčem se do koše trefí přes celou místnost a kaskadérské kousky jsou pro ni hračka. Chloe totiž není člověk, ale je Mai, potomek starodávné a posvátné rasy. Mai mají něco jako "superschopnosti" k těm o kterých jsem se již zmínila, můžu přidat vynikající sluch, noční vidění a "vystrkovací" nehty jako má kočka. Bohužel jako Mai nemůže mít intimní vztah s člověkem. A aby toho nebylo málo Chloe není jen obyčejný Mai, ale je jejich Sjednotitelka. Jako jediný Mai má devět životů a spousta lidí se ji o ně snaží připravit…Mě osobně The Nine Lives of Chloe King oslovilo. Baví mě to a každou středu hned jak vyjdou titulky si nový díl stahuju. Ale pokud jste příznivci seriálu s nějakou hlubokou myšlenkou, tak to není nic pro vás. Já si jak u čtení tak u televize docela ráda odpočinu a tak mě to baví. Trochu mi to připomíná Buffy přemožitelku upírů. Ale Chloeny akční scény jsou docela přitažený za vlasy, někdo se ji snaží zabít a ona místo aby bojovala a snažila se zachránit, tak u toho ještě vykecává. Takže pokud zrovna nemáte co dělat, tak můžete zkusit tento seriál z dílny ABC family. 
 

Reklama